Onze geschiedenis

Vind de perfecte deurklinken in Brussel en Waals-Brabant

Bekijk onze uitgebreide selectie deurgrepen

Bij mch.store bieden we een breed scala aan deurgrepen voor elke stijl en voorkeur. Of je nu op zoek bent naar moderne, klassieke of rustieke modellen, in onze collectie vind je zeker wat je zoekt. Bekijk onze verschillende categorieën deurgrepen en vind degene die bij je interieur past.

Deurklinken voor ieder wat wils

We begrijpen dat elk project uniek is en daarom bieden we een verscheidenheid aan ontwerpen, afwerkingen en materialen voor onze deurgrepen. Of je nu de voorkeur geeft aan gepolijst messing, geborsteld roestvrij staal of antiek brons, we hebben opties voor elke esthetiek. Bekijk onze verschillende stijlen en kies degene die het beste bij je visie past.

Onvergelijkbare kwaliteit

Bij mch.store staat kwaliteit hoog in het vaandel. Al onze deurgrepen zijn gemaakt van duurzame, hoogwaardige materialen voor een lange levensduur en optimale prestaties. U kunt erop vertrouwen dat onze producten een vleugje elegantie en functionaliteit toevoegen aan uw ruimte.

Accessoires om je decoratie compleet te maken

Naast onze deurklinken hebben we een ruime keuze aan accessoires voor decoratieve hardware om je interieur te accentueren. Van deurtrekkers tot raamkozijnen en meubelknoppen, we hebben alles wat je nodig hebt om een harmonieuze sfeer te creëren in elke kamer van je huis.

Deskundig advies

Heb je hulp nodig bij het kiezen van de juiste accessoires voor je project? Ons team van experts staat klaar om u te helpen. Met hun uitgebreide kennis van producten en interieurontwerp kunnen ze je helpen bij het maken van je keuzes en het vinden van de perfecte oplossingen voor je ruimte.

Bezoek onze showroom

Ga naar onze showroom in de buurt van het slagveld van Waterloo om onze producten van dichtbij te bekijken en persoonlijk advies van ons team te krijgen. We verwelkomen je graag en helpen je graag bij het realiseren van je interieurproject.

Onze filosofie

We zijn ons ervan bewust dat hardware en sanitaire voorzieningen voor het grootste deel vaag kunnen zijn. Daarom staat ons hele team voor u klaar om u te adviseren, te informeren en u te begeleiden bij uw keuzes. Als je ons een vraag of hulp wilt, aarzel dan niet en neem contact met ons op. We delen graag onze kennis en expertise.
Ze is al 50 jaar onze belangrijkste bondgenoot en we doen er alles aan om haar elke dag te onderhouden door de snelste en meest efficiënte service te bieden, ongeacht de omvang van de werf, het bedrag van de bestelling of het belang van de klant. Transparantie en vertrouwen zijn zeker de redenen waarom de overgrote meerderheid van onze klanten op de lange termijn trouw aan ons is. U kunt er dus zeker van zijn dat u onze toewijding en ervaring, onze beste troeven, gebruikt om u tevreden te stellen.
We werken al vele jaren samen met leveranciers die ervoor hebben gekozen om het werk van de meest populaire ontwerpers onder de aandacht te brengen, om onze klanten originele producten aan te bieden die hun prestaties op een exclusieve manier kunnen verbeteren, of het nu gaat om een appartement, een gebouw, een hotel, een prestigieus gebouw, ziekenhuizen en andere openbare gebouwen.
Onze productlijnen zijn door ons geselecteerd met een constante focus op kwaliteit, zowel op technisch niveau als qua afwerking, om ervoor te zorgen dat onze klanten volledig tevreden zijn, ongeacht het eindgebruik. Het is dan ook geen wonder dat we in onze catalogus artikelen vinden die speciaal zijn ontwikkeld voor intensief gebruik op openbare plaatsen, waarvan de vormen en oppervlaktematerialen speciaal zijn ontwikkeld voor de ziekenhuisomgeving, of die zeer goed bestand zijn tegen corrosie door zeenevel, chemicaliën en vervuiling.

Neem contact met ons op